השתלת שיניים

מה הבעיה?

מערכת השיניים שלכם עלולה להידרדר ולהיפגם עם השנים או עקב נסיבות בריאותיות. לעיתים יכולים להיווצר מצבים של חוסר שיניים בפה, שיניים מתנדנדות ואי נוחות בלעיסה ובדיבור. השימוש בשיניים תותבות יכול גם הוא להרע את מצבכם – בחלוף הזמן, הולכות ומתפוררות עצמות הלסת משום שאין די שיניים בכדי להשאיר אותן בפה.

איך פותרים את זה?

אצלנו, במרפאת השיניים לכל המשפחה בראשותו של ד"ר יוסף קובלסקי, אשר מנוסה בהשתלות שיניים מזה 30 שנה, תוכלו לעבור הליך השתלת שיניים מתקדם ביום אחד. בגישה מקצועית ואדיבה, יאבחן ד"ר קובלסקי את מצבכם הדנטלי באמצעות צילומים ובדיקות ויבנה עבורכם תכנית טיפול מותאמת אישית בכדי להבטיח שתחזרו לתפקוד יומיומי בטוח ברמת חיים משופרת.

כל זאת הודות לשיטת All on 4 אשר חוללה מהפכה בתחום רפואת השיניים. השיטה, אשר מתבססת על ארבעה שתלים דנטליים בלבד (ולעיתים שישה בגרסת All on 6), מאפשרת להעמיס על עצם הלסת מערכת שיניים חדשה בבת אחת. עד לא מזמן, השתלת שיניים הייתה הליך מורכב, יקר וארוך, מאחר ששלבי הטיפול הופרדו זה מזה. התפיסה הטיפולית המיושנת הייתה שיש לתת לגוף להתאושש מביצוע כל הליך כירורגי בנפרד. עם הזמן, התגלו החסרונות הרבים של השיטה הזאת: חיים עם תותבות, סיכונים בריאותיים וסכנה גדולה יותר לזיהומים בחלל הפה.

המהפכה בתחום רפואת השיניים הגיעה, אם כן, מטכניקה חדשה שפותחה דווקא בתחום רפואה שונה לחלוטין, האורתופדיה. התפישה הטיפולית בתחום האורתופדיה היא שיש להקטין את מספר הטראומות לגוף על ידי ריכוזן, כלומר – לבצע הליך כירורגי אחד ובו כל השלבים של השתלת שיניים. הגוף למעשה מתאושש מהר יותר כאשר נגרמת רק טראומה אחת. לטכניקה בה משתמשים לצורך השתלת שיניים ביום אחד קוראים "העמסה מיידית", ובאמצעותה ניתן לקבל מערכת שיניים חדשה, בריאה ושימושית תוך יום אחד בלבד.

היתרונות של השיטה אינם נוגעים רק לעובדה שכבר אין צורך לחכות תקופה ארוכה ומייגעת כדי לשפר את איכות החיים. בזכות השתלת שיניים בשיטות  All on 4 ו-All on 6, ניתן לשמור על עצם הלסת; כאשר אין די שיניים מחוברות לעצם הלסת, הגוף מפרש זאת כחוסר צורך מובהק בעצם, ועל כן סופג את חומרי הבניין של העצמות ומשתמש בהם במקומות אחרים בגוף. אבל עם ביצוע ההשתלה, השתלים הדנטליים מחוברים לעצם ומאטים (ולעיתים אפילו מפסיקים) את תהליך ספיגת העצם המזיק.

השיטה המתקדמת להשתלת שיניים ביום אחד מבוצעת מזה שנים על ידי ד"ר קובלסקי במרפאה לכל המשפחה וזוכה לאחוזי הצלחה גבוהים מאד.

מה אנחנו מציעים לכם?

  • השתלת שן בודדת
  • השתלת השיניים מלאה בשיטת All on 4
  • השתלת שיניים מלאה בשיטות All on 6, All on 8
  • ליווי צמוד וביקורת לכל אורך התהליך ואחריו

 

 

צוות רופאי השיניים של מרפאתנו ישמח לעמוד לשירותכם 🙂